Projektowanie wnętrz- to 1 etap do wymarzonego wnętrza

Projektowanie

Moja oferta może przybrać różną formę, w zależności od potrzeb. Może zakończyć się tylko poradą, albo możemy przejść razem cały proces rozpoczynający się inwentaryzacją nieruchomości, a kończący się kompletnie urządzonym wnętrzem, którego nie chcemy opuszczać.
Kompletny proces projektowy obejmuje poniższe etapy:

Etap I Informacyjny / przedprojektowy
Polega na zebraniu informacji na temat preferencji klienta, zarówno dotyczących stylu wnętrz, kolorów, ulubionych materiałów jak i stylu życiu domowników.
W fazie tej dokonujemy także inwentaryzacji projektowanej powierzchni oraz dokumentacji zdjęciowej.
Ważne jest także ustalenie wstępnie zakładanego przez klienta budżetu. Pozwala to na wybór rozwiązań mieszczących się w możliwościach klienta.
Na podstawie zebranych informacji przystępujemy do fazy koncepcyjnej.

Etap II Koncepcyjny
Składa się z dwóch części:
A.

W etapie tym przedstawiam Państwu 2-3 propozycje funkcjonalne przestrzeni oraz za pomocą Moodbordów propozycje materiałowo – kolorystyczne.
Klient wybiera jedną z propozycji lub ich mix.
Układ funkcjonalny to propozycja rozmieszczenia mebli oraz innych ważnych elementów wnętrz.
To bardzo ważny etap, ażeby w kolejnym prace przebiegały szybko i sprawnie
B.
Na podstawie wybranego układu funkcjonalnego i wstępnie wybranych materiałów, kolorów i stylu wnętrza powstają wizualizacje projektowanych pomieszczeń.

Etap III Realizacyjny
Na tym etapie przechodzimy już do konkretnych rozwiązań produktowych, powstają rysunki wykonawcze oraz projekty zabudowy meblowej.
Na podstawie zatwierdzonego przez Państwa projektu funkcjonalnego powstaje projekt ścian (zarówno tych do wyburzenia jak i tych do postanowienia na nowo), projekt elektryczny, oświetleniowy, punktów wyjściowych dla instalacji wodno-kanalizacyjnej, ułożenia podłóg, sufitów , rysunki zabudowy meblowej itd.

Oprócz usługi projektowej prowadzimy nadzór autorski projektu, lub obsługę całościową inwestycji czyli wykończenie „pod klucz”. Działamy na terenie Śląska, oraz na terenie całego kraju w trybie on-line.

Projektowanie wnętrz Katowice